Image Alt

Náš tým

Poznejte celý náš tým

Pet Care Clinic založil Ivo Stehlík a Anna Goldsbrough Tvrdá v roce 2011. Během práce v nemocnici prošli jako kolegové velkou školou a stali se přáteli. Jejich síla je v tom, že se vzájemně doplňují, nesoupeří,ale táhnou za jeden provaz a za všech okolností. Na naší klinice poskytujeme péči preventivní, diagnostiku a léčbu interních onemocnění a kompletní chirurgickou péči. Dr.Goldsbrough Tvrdá funguje jako referenční lékař v oboru dermatologie. Chceme, abyste se u nás cítili vždy příjemně a byli spokojeni s našimi službami. Naší silnou stránkou je nadstandartní komunikace a skutečný a dlouhodobý zájem o stav všech pacientů.

Lékaři

Sestry

I have been taking my 2 pugs to the Pet Care Clinic for the past 5 years. In that time I have gotten to know all of the staff there. They have always been incredibly helpful and knowledgable, and it is clear that they care a great deal about their patients. Over the years my dogs have had surgeries, emergencies and minor procedures and the staff there have always gone above and beyond to give them the best of care. One time the surgeon, Ivo, even called from his vacation to make sure that my pug Jazz was doing well after surgery. My pugs are now almost 14 years old and are happy and healthy, but it is always reassuring to know that the clinic is just a 10 minute walk from my apartment.

Jade Metz

Moc děkujeme za vynikající a nadstandartní péči o naše tři pejsky, kterou jim věnuje celý personál kliniky PetCareClinic už bezmála 10 let. Za celou dobu jsme neměli k práci všech lékařů ani sestřiček jedinou výtku, vždy se nám dostalo maximální péče. Skvělý profesionální přístup k pacientovi i páníčkovi je nebývalý a tuto kliniku můžeme všem jen doporučit! Jme moc rádi, že vás tady máme 🙂 Děkujeme 🙂

Monika Haberzettlová

The vets and nurses at Pet Care Clinic are the best --very caring, gentle, and knowledgeable. My dogs have had exceptional care from their team over the years –from dermatology issues to surgeries to cancer treatment. I am especially grateful that Dr. Anna Tvrda has always gone above and beyond in caring for my dogs and always taken the time to address all my concerns. Without her patience and dedication, we would not have been able to treat some of the unusual health issues my dogs have experienced in the past two years! Cannot recommend them enough!

Diana

Pet Care Clinic doporučuju (ze srdce) - profesionalita, maximální nasazení a lidskost všech tří lékařů je výjimečná.

Silvie